Karrier

Raktáros

Referencia : R._2024.09.03. Terület : Raktár Szerződés típusa : Határozatlan idejű Telephely : Kaposvár - HU Ország : Magyarország

Discover Mersen

Szeretnél raktári tapasztalatot szerezni Európa második legnagyobb biztosítóbetét gyártójánál?

Érdekel hogyan működik egy folyamatosan fejlődő multinacionális vállalat?

Raktáros munkavállaló dolgozik

A Fusetech Kft. a túláramvédő biztosító betétek kulcsgyártója, egyike a három legnagyobb európai gyártónak. Az általunk előállított termékek mások biztonságát szolgálja, akár atomerőművekben vagy olajfúrótornyokban is használják biztosító betéteinket világszerte. A mindennapi munkavégzés során első helyen az egészség és a biztonság áll.

Miért lehet neked való ez a lehetőség?

  • Értékes tapasztalatot szerezhetsz egy nemzetközi cégnél.
  • Nem kell túlbonyolított folyamatok alapján dolgoznod.
  • Ha van fejlesztési javaslatod, ötleted, azt szívesen fogadjuk.
  • Egy jó hangulatú csapat tagja lehetsz.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol a csapatunkhoz?

  • A te feladatod lesz a termelés által igényelt alkatrészek, anyagok, segédanyagok időbeni előkészítése és a termelés rendelkezésére bocsátása.
  • Te felelsz majd a beérkezett anyagok, félkész termékek, alkatrészek, kereskedelmi áruk rendezett és nyilvántartott tárolásáért.
  • Te készíted elő szállításra a kereskedelmi árut és követed a szállítási folyamatot.
  • A munkád során fontos a raktári rend kialakítása és megtartása, a termékek azonosítási lehetőségének biztosítása és a leltárakon való részvétel.
  • A te felelősséged lesz a raktári bizonylatok kezelése, felügyelete.
  • Előfordulhat, hogy a munka során eseti áruszállítás is szükséges céges kisteherautóval akár városon belül, akár országosan.

Munkakörülmények

Jelenleg két telephellyel rendelkezünk, így a szerződésben is szerepelni fog, hogy változó a munkavégzés helye.

A nagyobb gyáregység könnyen elérhető tömegközlekedéssel, a cím: Kaposvár Guba Sándor utca 38., a Kaposvári Villamossági Gyárral vagyunk egy telephelyen. A buszmegálló (Kaposvár, Villamossági Gyár) a gyár bejárata előtt helyezkedik el, az alábbi buszokkal megközelíthető: 5910, 5917, 5918, 81, 82, 83. A gyárhoz vezető út elég forgalmas, de akár biciklivel is lehetséges a bejárás, fedett biciklitárolóban tudod elhelyezni kerékpárodat, amíg dolgozol. Amennyiben úgy döntesz, hogy autóval szeretnél járni két tágas parkoló közül tudsz választani, ugyanakkor nem feltétlenül egyszerű parkolóhelyet találni.

A kisebb telephelyünk szintén Kaposváron található, a Raktár utca 1/A szám alatt, ahol a helyi járatos busz (20,41) megáll a telephely közelében, illetve az épület előtt mindig van lehetőség parkolásra.

Csapat

A raktáros csapat 16 fős, a kollégák nagy része már 5-17 éve erősíti a csapatot, de mivel folyamatosan bővülünk, így természetesen vannak új munkatársak is a csapatban.

A raktárosok munkáját közvetlenül a Raktári Műszakvezető koordinálja, aki 6 éve dolgozik nálunk, valamint az Ellátási Lánc és Raktár Vezető felügyeli és segíti a részleget, annak érdekében, hogy a raktározás jól működjön.

Juttatások

  • Átlag feletti alapfizetés (tapasztalattól és végzettségtől függően), bónusz juttatás: max. a bruttó bér 4 %-a.

  • Minden év januárjában számíthatsz béremelésre!

  • Műszakpótlék délutános műszakban már 14 órától 30%, éjszakai műszak esetén 40%. Amennyiben 2 műszakban dolgozol, a délelőttös és a délutános műszakok váltogatják egymást hetente, így +15 % műszakpótlékkal kalkulálhatsz havi szinten az alapfizetéseden felül.

  • Havi cafeteria juttatás: bruttó 25.000 Ft + az alapbér 4%-a, az első 3 hónapban nem jár, viszont 3 hónapot követően 2 hónapra visszamenőleg megkapod.

  • Év végén 13. havi fizetés (december közepén utaljuk), ami extrán hasznos a karácsonyi készülődés során.

  • Minden hónap 4. munkanapján fizetés.

  • Munkabérelőleg kérhető 6 hónap munkaviszonyt követően.

  • Munkába járás támogatása vidékről: autó esetén 30 Ft/km, vonat-, buszbérletnél 86 %-ot térítünk.

  • A munkaruhát mi biztosítjuk.

  • Törzsgárda jutalom már 2 év után és ajánlásért is kaphatsz jutalmat, ha segíted bővíteni csapatunk.

  • Céges rendezvényeinkkel, programjainkkal kikapcsolódhatsz!

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha van középfokú végzettséggel.
  • Ha van B kategóriás jogosítványod.
  • Ha az alábbi gépkezelői jogosítványok valamelyikével rendelkezel:
    • 3312 Gyalogkíséretű targonca
    • 3324 Vezetőüléses targonca
    • 3313 Vezetőállásos targonca (előny)
  • Ha jól tudsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent:

  • Ha rendelkezel C kategóriás jogosítvánnyal.
  • Ha van tapasztalatod raktáros munkakörben.
  • Dolgoztál már korábban gyárban.
  • Ha munkád során használtál már vállalatirányítási rendszert.

Amiről érdemes lehet tudnod:

  • Nálunk nincs két egyforma nap, ezért fontos, hogy gyorsan és hatékonyan reagálj a változásokra, valamint együtt tudj működni a társszervezetekkel és a közvetlen kollégáiddal.
  • Mivel széles a termékpalettánk, a raktárban rengeteg cikkszámmal találkozhatsz. Ebben segít téged a speciális vállalatirányítási rendszerünk, amely használatára megtanítunk.

Mire számíthatsz, ha jelentkezel?

Amennyiben relevánsnak tartjuk a szakmai hátteredet, akkor személyes interjúra időpontot fogunk veled egyeztetni. Ez egy kb. 30-40 perces beszélgetés lesz, melyen a HR Generalista, a Raktári Műszakvezető és az Ellátási lánc és Raktár Vezető vesz részt, így neked is lehetőséged lesz megismerni őket.

Ha bármilyen kérdésed lenne a kiválasztási folyamattal kapcsolatban írhatsz nekünk az alábbi emailcímre: allas.kpv@mersen.com

Hogy fog telni az első napod?

Az első napodon megkapsz minden oktatást, ami ahhoz szükséges, hogy elkezdhesd nálunk a munkát (gyártájékoztató, minőségirányítási-, biztonsági-, IT oktatás), majd bemutatunk a csapatnak.

Az első pár hónapban egy tapasztalt raktáros kolléga mellett lesz lehetőséged tanulni.

Pályakezdő vagyok, érdemes jelentkeznem?

Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk, amennyiben nyitottak a tanulásra és fejlődésre.

Szívesen dolgoznál olyan cégnél, amely folyamatosan növekszik és fejlődik? Fontos számodra, hogy jó hangulatban teljenek a munkanapok?

Akkor jelentkezz még ma magyar nyelvű önéletrajzzal.